Izmēģiniet kontaktlēcas

"Fielmann" aicina uz konsultāciju ikvienu, kurš nekad nav lietojis kontaktlēcas vai sen tās nav lietojis un aizmirsis to sajūtu, kā ir redzēt ar kontaktlēcām. Ja ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, "Fielmann" acu speciālisti palīzēs to atrisināt. Pieredzējušie speciālisti ieteiks labāko jūsu acīm- jaunās paaudzes kontaktlēcas, kuras atbilst jūsu vajadzībām un prasībam. Turklāt, dienas kontaktlēcu izmēgināšana jums neko nemaksās!
 
Pat, ja jūs lietojat tikai brilles, jums noderēs uzticama informācija par kontaktlēcu lietošanu, jo ir brīži, kad vismaz uz 2 stundām gribas noņemt brilles, bet visu redzēt! Piemēram, svarīgas svinības, ballītes, fotografēšanās. Nāciet- "Fielmann" salonos jūs vienmēr esat laipni gaidīti!
 
Piedāvājums spēkā 2 gb. vienas dienas kontaktlēcu. Piedāvājumu var izmantot viena persona vienu reizi. Personām, kuras jaunākas par 18 gadiem, nepieciešama ārsta oftalmologa recepte.                                                         
 
Plašāku informāciju sniegs mūsu optikas speciālisti.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.