Modernas brilles bērniem

"Fielmann" Jus atradisiet plašu izveli ar skaistam, krasainam un modernam brillem berniem. Turklat berniem paredzetas brilles ir stingras, vieglas un labi piegulošas, tadel tas nenokritis, bernam sportojot, rotalajoties vai dauzoties ar draugiem. 
 
Vecaki zina, ka svarigakais ir drošas un kvalitativas brilles bernam, un šadas brilles var iegadaties "Fielmann" optikas salonos. Visi "Fielmann" kolekcijas brillu ietvari ir sekmigi testeti atbilstoši LT EN ISO 12870 standarta prasibam. Ari bernu brillem tiek pieškirta 3 gadu garantija.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.