Dāvināt brilles ir ļoti vērtīgi

 
Vai esat kādreiz iedomājušies, cik sirsnīga dāvana būtu laba redze jūsu mātei, tēvam vai draugam?
 
Ir ļoti vērtīgi dāvināt brilles Ziemassvēku laikā. Uzdāvinot “Fielmann” dāvanu kuponu 40 Eur vērtībā, jūsu tuvinieks varēs iegādāties brilles 60 Eur vērtībā.
 
Būtiski, ka kļūstot par “Fielmann” klientu, iegūsiet ne tikai jaunas brilles, bet arī bezmaksas redzes pārbaudi, 3 gadu garantiju un bezmaksas servisu jūsu brillēm. 
 
20 EUR atlaide tiek piešķirta, iegādājoties korekcijas brilles vai saulesbrilles ar “Fielmann” dāvanu kuponu. Minimālā pasūtījuma cena pēc atlaides ir 40 Eur.  Piedāvājumi un atlaides nesummējas. 
 
Dāvanu kupons ir derīgs 3 mēnešus pēc tā iegādes. Vairāk informācijas par piedāvājumu un kuponu meklējiet tuvākajā optikas salonā “Fielmann”. 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.